SADIK TÜRK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

SADIK TÜRK

Bu Site Sadık TÜRK Tarafından Açılmış ve Düzenlenmiştir..

Anasayfawww.facebook.coLatest imagesKayıt OlGiriş yapOyun Salonu

Maalesef öpüşmüyorum!

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek
Yazar Mesaj
Admin

Admin
Admin
Admin

Yaş : 31 Kayıt tarihi : 02/08/08 Mesaj Sayısı : 391 Nerden : Adıyaman

MesajKonu: Maalesef öpüşmüyorum! Maalesef öpüşmüyorum! Icon_minitimeSalı Ağus. 12, 2008 5:01 am

Dizilerdeki öpüşme sahnelerinde oynamadığı için 'Türkan Şoray kuralları koydu' diye anılan genç oyuncu İpek Yaylacıoğlu, niçin böyle bir kural koyduğunu anlattı...

Kanaltürk'te Emre Karayel'in sunduğu 'Renkli Televizyon' programına konuk olan İpek Yaylacıoğlu, 'öpüşmeme' kuralını anlattı.

Şu anda atv'deki Elif dizisinde Keremcem'in eski nişanlısı rolünde oynayan genç oyuncu, bir dönem Türkan Şoray'ın sinema filmlerinde öpüşme ve sevişme sahnelerinde rol almaması kuralını neden uyguladığını şöyle anlattı:

"Öpüşmüyorum ve vesaire gibi bir durum var maalesef. Çünkü İpek Yaylacıoğlu öpüştü oluyor. Onun oynadığı karakter olmuyor. O yüzden her yerde bir sansasyon 'İpek öpüştü' falan oluyor. Diyelim ki ben Hollywood'da bir filmde oynuyoru; 'İpek Yaylacıoğlu'nun başarısı diye haber çıkacak. Ama ben burada öpüşürsem, 'İpek Yaylacıoğlu öpüştü' olacak. Aynı oyunu yapsanız bile orada çok daha büyük rol yapmış olacağım"

Ihlamurlar Altında, Senden Başka dizilerinde de oynayan genç oyuncu, öpüşmeme kuralını sinema filmi için bir kereliğine bozmuş. Aydın Bulut'un yönetmenliğinde çekilen ve Aralık ayında vizyona girecek olan 'Başka Semtin Çocukları' filminde İsmail Hacıoğlu ile öpüşen Yaylacıoğlu, "Sinemada öpüştüm. Çünkü Aydın Bulut'u çok sevdiğim için tamam dedim" diye konuştu.

İpek Yaylacıoğlu, dizilerde çok kısa elbiseler ve etekler giymemeye de özen gösterdiğini belirtti.
https://wildkowboy11.yetkin-forum.com

Maalesef öpüşmüyorum!

Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön
1 sayfadaki 1 sayfası