SADIK TÜRK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

SADIK TÜRK

Bu Site Sadık TÜRK Tarafından Açılmış ve Düzenlenmiştir..

Anasayfawww.facebook.coLatest imagesKayıt OlGiriş yapOyun Salonu

Komik ve gerçek anılar

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek
Yazar Mesaj
Admin

Admin
Admin
Admin

Yaş : 31 Kayıt tarihi : 02/08/08 Mesaj Sayısı : 391 Nerden : Adıyaman

MesajKonu: Komik ve gerçek anılar Komik ve gerçek anılar Icon_minitimeÇarş. Ara. 10, 2008 5:04 am

Futbol
Eski tarihlerden biri. tarih önemli de degil. Burdur'da Burdurspor - Bandirmaspor maçi. Bandirma'li taraftarlar tezahürat yapiyor:
BANDIRMA. BANDIRMAAAAA. Burdur'lular karsidan bagiriyor: BANDIRCEZ. BANDIRCEEZ.

Adam gitmiş Galatasaray maçına Yeri de taç çizgisine çok yakın Bütün maç bağırıyor "Ariiiif Ariiiif" Seksen dakika böyle bağırdıktan sonra son on dakika taç atmak üzere çizgiye gelen Arif dayanamayıp "Ne var be" diye söyleniyor Bağırtısı kesilmeyen adamdan cevap: "Ümit'e söyle de buraya baksın"

Orbit
Bir gün bakkala gittim amca bir tane orbit verirmisin dedim adam bana bakti ve kanatlimi istersin yoksa kanatsizmi dedi. Ben duymamazliktan geldim ve yineledim amca orbit istiyorum dedim adam yine kanatli mi istersin kanatsiz mi dedi. Baktim adam kafaya alinacak cinsten nanelisinden istiyorum dedim.adam hadi ordan onun nanalesi olmaz dedi

Tüpçü
Geçen evde oturuyom sokaktan tüpçünün melodisi geldiit dir dirinin dirin dit Ve devamı; Neclacım kapıyı aç kocan geldi! Dirin din dirinin.

Akçaabat Belediye Başkanı
Devlet tiyatrosundan bir arkadaş bir oyun için mi ne artık Akçaabat'a gitmiş. Ekip olarak şehir merkezine gelmişler. Kafalarını kaldırınca koca bir bez afiş görmüşler. Söyle yaziyo: Ben de sporcunun zeki çevik ve ahlaklı olanını severim.

Aristokrat Baba
Ayvalık'ta öğle üstü plajdayız. Biz etraftaki hatunları kesmekle uğraşırken hemen önümüzde 10 yaslarında bir çocuk babasının yapmasını istemediği bir şey yapıyor (ne yaptığını göremedik duyamadık) baba işaret parmağını çocuğun gözüne sokar gibi sallayarak su dumur cümleyi söylüyor; "Sakin yapma yoksa seni toplum önünde rezil ederim!"

Duvar Yazıları
Okuldan eve dönüyorduk. Bir arkadaş yolun ortasında kalakaldı. Ne oldu diye
dönüp onun baktığı duvara bakınca hepimiz koyuverdik. Duvarda aynen
söyle yazıyordu: 'Buraya çöp bırakan anasını da bıraksın' .

Şoför Adayı
Zat-i muhterem bayan arkadaşımızın birisi iş çıkısı dolmuşa biner.
Yorgundur tabi. Dalmış evde yapacağı yemeği düşünmektedir. Bir ara
gözü sol tarafa takılır bir bakar "aaa bizim ev" der üç saniye sona uyanır
olaya. İneceği durağı geçiyordur. Panikle "Şoför bey müsait bir yerde iner misiniz?" der. Sürücü amca hazır cevap: Niye? Sen mi kullanacak?

Minibüsteyiz kızın biri bindi minibüse. Kibar olmaya çalışan abuk bir kız bu. Neyse kapıyı kapatmaya çalışıyor açıp kapatıyor açıp kapatıyor ama kapı otomatik oldu için kapanmıyor. En son dayanamadı bu "şoför bey ay bu kapı kapanmıyor". Dikiz aynasından pis pis kızı gözetleyen şoför dondu. "yeter bacı iki saattir stin bıraktın kapıyı zaten"

Olay TRT'nin tek tabanca olduğu dönemde geçer. Bir gazetenin TRT'yi takipten sorumlu muhabiri Ankara'dan yılbaşında hangi sanatçıların ekrana çıkacağı haberini verir. TRT'nin yılbaşına Zeki Müren Bülent Ersoy Muazzez Abacı Metin Milli gibi sanatçıların konserleriyle gireceğinin anlatıldığı haber gazeteye Zeki Müren ve Bülent Ersoy fotoğraflarıyla "İşte Yılbaşının Ağır Topları" başlığıyla yansır. Haberin çıktığı gün Metin Milli telefona sarılır. Sayfayı hazırlayan kişiyi bulur ve bir güzel sitem eder:

"Zeki Müren Bülent Ersoy gibi ağır olmayabilirim ama ben de kendi çapımda bir topum. Neden benim fotoğrafımı kullanmadınız?"
https://wildkowboy11.yetkin-forum.com

Komik ve gerçek anılar

Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön
1 sayfadaki 1 sayfası